Укр
Рус

Код товару: AR_3015564
Green Vision GV-SAS-З 12V5A (60W) - імпульсне джерело живлення напругою 12В для систем відеоспостереження, для систем світлодіодного освітлення, для мережевого обладнання та промисловості. Допустима напруга на вході знаходиться в діапазоні від 110 до 240 В. Сила струму на виході 5А (60W). Закритий тип. Матеріал виготовлення корпусу - пластик.
Блок живлення — основа стабільної роботи будь-яких електронних приладів! В галузі систем відеоспостереження саме широке розповсюдження отримали саме імпульсні блоки живлення. Основний принцип роботи імпульсного блоку живлення - перетворення змінної напруги мережі в високочастотну змінну напругу прямокутної форми, яка трансформується до необхідних значень, випрямляється, фільтрується.
Говорячи про імпульсні блоки, слід відзначити їх основні достоїнства. По-перше, вони мають невелику вагу, яка забезпечується меншим розміром трансформаторів, які є основою будь-якого джерела живлення, при збереженні тієї ж самої переданої ними потужності. По-друге, дуже велика ККД - до 98%. Це забезпечено тим, що втрати енергії мінімальні за рахунок стабільного великого часу положення ключових елементів блоку. По-третє, імпульсні блоки мають більший рівень надійності за рахунок вбудованих ланцюгів оберігання від таких "неприємностей", як коротке замикання або відсутність вихідного навантаження.
| Тип | вилочний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 5 А |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 100-240В |
| Регулювання вихідної напруги | ні |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
504 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00