Укр
Рус

Код товару: AR_3015597
Блок живлення з вбудованим регулятором вхідної напруги GV-SPS-C 12V4A-LS (48W) має імпульсний вхід 110-240 В, і дає на виході наступні параметри електричного струму 12 В/4000 А (48W). Обладнаний захистом від коротких замикань.
Металевий перфорований корпус сірого кольору (габарити хх мм) створює природну вентиляцію, що захищає джерело живлення GV-SPS-C 12V4A-LS (48W) від перегріву. Ступінь захищеності від попадання пилу і вологи - IP20.
Тип підключення до мережі - клеммник. Спосіб підключення споживача - гвинтові клеми. Індикація підключення до мережі - світлодіод зеленого кольору.
Блок живлення GV-SPS-C 12V4A-LS (48W) використовується для забезпечення живлення камер в системах відеоспостереження.
| Тип | клемний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 4 А |
| Вихідна потужність | 48 Вт |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | метал |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 180 г |
| Висота | 40 мм |
| Вхідна напруга | 110-240В |
| Глибина | 80 мм |
| Захист | захист від перевантаження, захист від короткого замикання |
| Регулювання вихідної напруги | ні |
| Ширина | 110 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
396 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00