Блок живлення для систем відеоспостереження Hikvision DS-2PA1201-WRD(STD) - фото 1
Блок живлення для систем відеоспостереження Hikvision DS-2PA1201-WRD(STD)
Код товару: AR_3015599
Про товар
Тип - клемний, Вхідна напруга - 170 - 240В, Вихідна напруга - 12 В, Вихідний струм - 1 А, Формат перетворення - імпульсний, захист від перевантаження, захист від короткого замикання, Матеріал корпусу - метал, 300 г
Типклемний
Вихідна напруга12 В
Вихідний струм1 А
Формат перетворенняімпульсний
Матеріал корпусуметал
Країна виробникКитай
Вага300 г
Висота156 мм
Вхідна напруга170 - 240В
Глибина45 мм
Захистзахист від перевантаження, захист від короткого замикання
Регулювання вихідної напругині
Ширина114 мм