Укр
Рус

Код товару: AR_3015599
Тип - клемний, Вхідна напруга - 170 - 240В, Вихідна напруга - 12 В, Вихідний струм - 1 А, Формат перетворення - імпульсний, захист від перевантаження, захист від короткого замикання, Матеріал корпусу - метал, 300 г
| Тип | клемний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 1 А |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | метал |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Висота | 156 мм |
| Вхідна напруга | 170 - 240В |
| Глибина | 45 мм |
| Захист | захист від перевантаження, захист від короткого замикання |
| Регулювання вихідної напруги | ні |
| Ширина | 114 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
347 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00