Укр
Рус

Код товару: AR_3015612
Kraft KRF-1202PS - компактний пластиковий двох амперний блок живлення імпульсного типу, призначений для подачі стабілізованої напруги 12 Вольт на різне слабкострумове обладнання. Допустима напруга на вході коливається від 110 до 220 Вольт. У бік з'єднання з обладнанням йде шнур завдовжки 80 сантиметрів. У бік з'єднання з мережею 220 Вольт також йде шнур, але довжиною 30 сантиметрів. Має місце світлодіодна індикація. Розміри: 95х49х32.
| Тип | вилочний |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 2 А |
| Формат перетворення | імпульсний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 32 мм |
| Вхідна напруга | 110-220В |
| Глибина | 95 мм |
| Довжина кабеля | 0.8 + 0.3 м |
| Захист | захист від перевантаження, захист від короткого замикання |
| Регулювання вихідної напруги | ні |
| Ширина | 49 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
264 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00