Блок живлення для систем відеоспостереження Voltronic LX-1205000 - фото 1
Блок живлення для систем відеоспостереження Voltronic LX-1205000
Код товару: AR_3015614
Про товар
Типвилочний
Вихідна напруга12 В
Вихідний струм5 А
Вихідна потужність60 Вт