Блок живлення до ноутбуку AlSoft Acer 120W 19V, 6.32A, 5.5/1.7 (ADP-120ZB / A40356) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку AlSoft Acer 120W 19V, 6.32A, 5.5/1.7 (ADP-120ZB / A40356) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку AlSoft Acer 120W 19V, 6.32A, 5.5/1.7 (ADP-120ZB / A40356) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку AlSoft Acer 120W 19V, 6.32A, 5.5/1.7 (ADP-120ZB / A40356)
Код товару: AR_3001083
Про товар
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Acer, тип роз'єму підключення до ноутбука - 5.5 x 1.7 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 120 Вт
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиAcer
Тип роз'єму підключення до ноутбука5.5 x 1.7 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність120 Вт
Вихідна напруга19 В
Вихідний струм (сила струму)6.32 А