Укр
Рус



Код товару: AR_3001069
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell, HP, Asus, Acer, Lenovo, Apple, Sony, MSI, Microsoft |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга | 20 В, 14.5 В, 18 В, 5 В, 9 В, 12 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3 А, 1.5 A, 2 A, 3.4 А |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
647 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00