Блок живлення до ноутбуку Vinga Apple 30W 5V3A/9V3A/12V2.4A/14.5V2A/ 18V1.5A/20V1.5A USB-C (VPA-30-APP-C) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Vinga Apple 30W 5V3A/9V3A/12V2.4A/14.5V2A/ 18V1.5A/20V1.5A USB-C (VPA-30-APP-C) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку Vinga Apple 30W 5V3A/9V3A/12V2.4A/14.5V2A/ 18V1.5A/20V1.5A USB-C (VPA-30-APP-C) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку Vinga Apple 30W 5V3A/9V3A/12V2.4A/14.5V2A/ 18V1.5A/20V1.5A USB-C (VPA-30-APP-C)
Код товару: AR_3001069
Про товар
Вхідна частина схеми (первинний ланцюг) та що підключається до мережі 220 вольт:
  • Захищена від КЗ варистором та високошвидкісним запобіжником
  • Має грозозахист (розрядники) аналогічні дорогим, фірмовим блокам живлення
  • Реалізований ESD захист - від статичної електрики - Вихідна частина схеми (вторинний ланцюг)
  • Реалізована передовим методом та має додатковий П-фільтр на керамічних конденсаторах
  • Також має захист від КЗ на виході
  • Пульсації під максимальним навантаженням 0,0025В (це менше ніж 0.013%)
    Додатково: Кабель USB-C to USB-C 2.0м 3А
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиDell, HP, Asus, Acer, Lenovo, Apple, Sony, MSI, Microsoft
Тип роз'єму підключення до ноутбукаUSB Type-C
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність30 Вт
Вихідна напруга20 В, 14.5 В, 18 В, 5 В, 9 В, 12 В
Вихідний струм (сила струму)3 А, 1.5 A, 2 A, 3.4 А