Блок живлення PowerPlant для ноутбука Acer 220V, 12V 18W 1.5A, microUSB (AC18AMCUSB) - фото 1
Блок живлення PowerPlant для ноутбука Acer 220V, 12V 18W 1.5A, microUSB (AC18AMCUSB)
Код товару: TP_1825366
Про товар
Характеристики
Бренд
PowerPlant
Продавець
tehnopost
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-9%