Блок живлення PowerPlant для ноутбуків IBM/Lenovo 20V 2.25A 45W 4.0x1.7 (IB45H4017) - фото 1
Блок живлення PowerPlant для ноутбуків IBM/Lenovo 20V 2.25A 45W 4.0x1.7 (IB45H4017)
Код товару: AA_2180058
Акція
До кінця акції 140 днів
Про товар
Блок живлення для ноутбуків PowerPlant IBM/LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (4.0*1.7) - якісний і надійний адаптер змінного струму, що дозволяє одночасно заряджати ноутбук від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидке заряджання ноутбуку і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор всюди, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Сумісність: IBM 5A10H43620, 5A10H43632, ADP-45DW A, ADP-45DW C, GX20K11838, PA-1450-55LN, PA-1450-55LR Підходить до моделей: Lenovo Ideapad 100 14", 100 15"; Ideapad 100-14IBY, 100-15IBD, 100-15IBY; Lenovo B50-10 Артикул виробника: IB45H4017 id mcrtr-244838
Призначення: Для ноутбука
Характеристики
Бренд
PowerPlant
Країна-виробник
Китай
Сумісний бренд
Lenovo
Тип роз'єму
4.0 x 1.7 мм
Вихідна напруга
20 В
Сила струму
2.25 А
Вихідна потужність
45 Вт