Укр
Рус









Код товару: AR_3005905
ATX, 1000 Вт, 20+4 pin, CPU - 4+4pin, 8 pin, GPU - 3x6+2 pin, 1x16 pin, SATA - 6, Peripheral - 4, +12V1 - 83.3А, 1x120 мм, 150 x 150 x 86 мм
| Тип БЖ | модульні, для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX, ATX 3.0 |
| Потужність | 1000 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 150 |
| OutputCurrent +12V1 | 83.3А |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.4А |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Підключення відеокарти | 3x6+2 pin, 1x16 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 4+4pin, 8 pin |
| Розмір, мм | 150 x 150 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 109 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00