Укр
Рус





Код товару: AR_3005925
Блок живлення 400W чорного кольору від компанії Vinga - це компактний прилад, який відмінно підходить для установки в системні блоки офісних комп'ютерів і будь-яких інших ПК, призначених для вирішення простих завдань. Його потужності цілком достатньо для того, щоб перекрити потреби в електроживленні малопродуктивних графічних адаптерів, а також відеокарт з живленням від материнської плати.
Модель оснащена пасивним модулем PFC, який в достатній мірі ефективно справляється з функцією компенсування потужності в малому діапазоні. У конструкції передбачено 2 входи SATA і стільки ж роз'ємів Peripheral. Ризик перегрівання пристрою зведений до мінімуму: вбудований кулер з розмахом лопастей 12 см швидко виводить з блоку нагріте повітря, тому в технічних вузлах приладу практично не скупчується пил, а всі деталі довго зберігають прийнятну температуру навіть при інтенсивній експлуатації ПК в літній сезон. Додатково запас міцності виробу розширюється завдяки трьом захисним технологіям - OVP, OCP і SCP. Ці заходи безпеки захищають БЖ від поломок, пов'язаних з подачею підвищеної напруги, перевантаженнями за струмом на каналах і короткими замиканнями.
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v2.3 |
| Потужність | 400 Вт |
| Модуль PFC | пасивний |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| OutputCurrent +12V1 | 20A |
| OutputСurrent +3,3V | 16A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.1А |
| Захист від | OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі), SCP (захист від короткого замикання), OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Підключення відеокарти | відсутнє |
| Підключення материнскої плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 4pin |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
738 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00