Укр
Рус












Код товару: AR_3006014
Vinga 650W (VPS-650G) – це джерело живлення, яке є досить потужним для того, щоб забезпечувати енергією повноцінні дискретні карти. Крім того, даний прилад дуже економічний, адже в результаті офіційної експертизи йому було присвоєно один з найвищих класів енергоефективності – 80 PLUS Gold.
Надійність і довговічність виробу забезпечують кілька чинників, одним з яких є використання в його конструкції активного модуля PFC. На відміну від пасивних систем аналогічного призначення, даний тип модулів не тільки відмінно коригує коефіцієнт потужності, але і не перегріває БЖ. Від електротехнічних несправностей прилад захищений технологіями SCP, OCP і OVP. Таким чином, йому практично не здатні нашкодити короткі замикання, підвищена напруга або перевантаження по струму на різних окремих каналах.
Як правило, міцність деталей блоку живлення поступово виробляється через безперервну дію підвищених температур. Але ця модель оснащена якісним кулером, який охолоджує пристрій і виводить гаряче повітря через вентиляційні решітки.
Довжина дротів:
Довжина вказана від плати, довжина від самого БЖ буде приблизно на 10 см коротше.
| Тип БЖ | модульні, для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 650 Вт |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| OutputCurrent +12V1 | 52А |
| OutputСurrent +3,3V | 24A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі), SIP (Захист від стрибків струму і напруги) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів FDD | 1 |
| Підключення відеокарти | 4x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 24+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розмір, мм | 190 x 152 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 020 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00