BMS контроллер DaLy LiFePO4 12V 4S 80A Bluetooth (SMDL4S-80A) - фото 1
BMS контроллер DaLy LiFePO4 12V 4S 80A Bluetooth (SMDL4S-80A)
Код товару: AR_3014018
Про товар
Опис
Основні характеристики
Номінальний струм розряду 80А
Номінальний струм заряду 40А (рекомендована ємність АКБ 80Ач)
Номінальна напруга заряду 14,6В
Струм балансування 45±15мА
Функції пасивного вирівнювання
Напруга включення пасивного вирівнювання 3,4В
Захист від перезаряду
Напруга включення захисту від перезаряду (на 1 комірку) 3,75±0.05В
Напруга відключення захисту від перезаряду (на 1 комірку) 3,65±0.05В
Захист від перерозряду
Напруга захисту від перерозряду (на 1 комірку) 2.2±0.05В
Час спрацьовування захисту від перерозряду 1±0.5сек.
Напруга відключення захисту від перерозряду 2,21±0.05В
Захист від перевантаження струмом заряду/розряду
Струм захисту від перевантаження струмом розряду 96±3%А
Струм захисту від навантаження заряду 120±3% А
Опір відкритого контуру ланцюга головного ланцюга <20 mΩ
Струм власного споживання під час роботи <50 mA (не включаючи струм власного споживання)
Струм власного споживання в режимі сну <800 uA
Габарити 150*66*19 мм
Похибка обладнання
Точність визначення струму: ≤(±3%FSR)
Точність визначення напруги: ≤±15 мВ
Робоча температура: -40℃~85℃
Відносна вологість: 5% ~ 90%
Кількість елементів для LiFePO44S
Країна виробникКитай
Номінальний струм заряду40A
Номінальний струм розряду80A
Струм балансування45mA