BMS контроллер DaLy LiFePO4 24V 8S 150A (DL8S-150A) - фото 1
BMS контроллер DaLy LiFePO4 24V 8S 150A (DL8S-150A)
Код товару: AR_3014013
Про товар
Основні характеристики
  • Номінальний струм розряду 150А
  • Номінальний струм заряду 75А (рекомендована ємність АКБ 150Ач)
  • Номінальна напруга заряду 14,6В
  • Струм балансування 30+-10 мА
Функції пасивного вирівнювання
Напруга включення пасивного вирівнювання 3,525В
Захист від перезаряду
  • Напруга включення захисту від перезаряду (на 1 комірку) 3,75±0.05В
  • Напруга відключення захисту від перезаряду (на 1 комірку) 3,65±0.05В
Захист від перерозряду
  • Напруга захисту від перерозряду (на 1 комірку) 2.3±0.05В
  • Час спрацьовування захисту від перерозряду 1±0.5сек.
  • Напруга відключення захисту від перерозряду 2,7±0.05В
Захист від перевантаження струмом заряду/розряду
  • Струм захисту від перевантаження струмом розряду 260±50А
  • Опір відкритого контуру ланцюга головного ланцюга <20 mΩ
  • Струм власного споживання під час роботи <500 uA (не включаючи струм власного споживання)
  • Струм власного споживання в режимі сну 0 uA
  • Габарити 212*95*20 мм
Похибка обладнання
  • Точність визначення струму: ≤(±3%FSR)
  • Точність визначення напруги: ≤±15 мВ
  • Робоча температура: -40℃~85℃
  • Відносна вологість: 5% ~ 90%
Кількість елементів для LiFePO48S
Країна виробникКитай
Номінальний струм заряду75A
Номінальний струм розряду150A