BMS контроллер DaLy LiFePO4 24V 8S 300A (DL8S-300A) - фото 1
BMS контроллер DaLy LiFePO4 24V 8S 300A (DL8S-300A)
Код товару: AR_3014015
Про товар
BMS плата DaLy LiFePO4 24V 8S 300A симетрія - це надійний та ефективний пристрій, який забезпечує захист та балансування акумуляторних батарей LiFePO4. Плата має широкий спектр застосування та може використовуватись у різних пристроях.
Характеристики:
  • Модель: DaLy
  • Тип акумулятора: LiFePO4
  • Напруга: 24 В
  • Кількість послідовно з`єднаних елементів: 8
  • Максимальний струм розряду: 300 А
  • Тип балансування: симетрія
  • Захист від перевантаження струмом
  • Захист від перенапруги
  • Захист від глибокого розряду
  • Захист від перегріву
  • Балансування акумуляторів
BMS плата DaLy LiFePO4 24V 8S 300A симетрія може використовуватися в таких додатках:
  • Електромобілі
  • Джерела безперебійного живлення
  • Станції зберігання енергії
  • Робототехніка
Кількість елементів для LiFePO48S
Країна виробникКитай
Максимальний струм розряду300A