Бокорізи діелектричні ізольовані NWS 180 мм VDE до 1000V (134-49-VDE-180) - фото 1
Бокорізи діелектричні ізольовані NWS 180 мм VDE до 1000V (134-49-VDE-180) - фото 2
Бокорізи діелектричні ізольовані NWS 180 мм VDE до 1000V (134-49-VDE-180)
Код товару: MD_2989176
Про товар
Бокорізи діелектричні ізольовані NWS 180 мм VDE до 1000V (134-49-VDE-180) - це професійний електромонтажний інструмент для безпечної роботи з проводами під напругою до 1000 В.
Характеристики
Бренд
NWS
Країна-виробник
Китай
Розмір
180 мм