Бокорізи з пружиною NWS кут головки 21°, L= 118 мм, до мідних/ алюмін, дротів Ø≤ 0,8 мм (2210-ESD-118) - фото 1
Бокорізи з пружиною NWS кут головки 21°, L= 118 мм, до мідних/ алюмін, дротів Ø≤ 0,8 мм (2210-ESD-118)
Код товару: MD_2990514
Про товар
Особливості:
  • дуже точний і чистий різ (flush);
  • зручний кут 21° для складних місць;
  • пружина зменшує втому руки;
  • антистатичний захист (ESD) - безпечно для мікросхем;
  • компактний і легкий інструмент;
  • висока якість німецького бренду.
Пружина: є (автоматичне розкриття).
Характеристики
Бренд
NWS
Країна-виробник
Китай
Розмір
118 мм
Діаметр різу
0.8 мм