Бокорізи з пружиною NWS кут головки 21° L= 128 мм, до мідних/ алюмін, дротів Ø≤ 1,3 мм (2211-ESD-128) - фото 1
Бокорізи з пружиною NWS кут головки 21° L= 128 мм, до мідних/ алюмін, дротів Ø≤ 1,3 мм (2211-ESD-128)
Код товару: MD_2990686
Про товар
Особливості:
  • дуже точний і чистий різ (flush);
  • зручний кут 21° для складних місць;
  • пружина зменшує втому руки;
  • антистатичний захист (ESD) - безпечно для мікросхем;
  • компактний і легкий інструмент;
  • висока якість німецького бренду.
Пружина: є (автоматичне розкриття).
Характеристики
Бренд
NWS
Країна-виробник
Китай
Розмір
128 мм
Діаметр різу
1.3 мм