Бра Brille BL-730W/1GU10 + 10W WW WH - фото 1
Бра Brille BL-730W/1GU10 + 10W WW WH - фото 2
Бра Brille BL-730W/1GU10 + 10W WW WH - фото 3
Бра Brille BL-730W/1GU10 + 10W WW WH - фото 4
Бра Brille BL-730W/1GU10 + 10W WW WH - фото 5
Бра Brille BL-730W/1GU10 + 10W WW WH
Код товару: BR_1332660
Про товар
Бра BL-730W/1GU10 + 10W WW WH - це сучасний світильник зі стильним, оригінальним дизайном чорного кольору. Зовнішній вигляд бра робить його відповідним для інтер'єрів, оформлених в різних стилях. Модель підійде для спальні, вітальні або кухні. До стіни фіксується за допомогою монтажної планки. Габарити бра - 180 х 80 х 780 мм. Джерелом світла слугують вбудовані світлодіоди загальною потужністю 10 Вт, що випромінюють тепле біле світло та одна лампочка з цоколем GU10 потужністю 20 Вт. Світлодіоди генерують потужний світловий потік з віддачею 80 лм/Вт та високим індексом передачі кольору (> 80Ra). В якості змінного джерела світла може застосовуватись світлодіодна або галогенна лампочка. Ступінь захисту корпусу від потрапляння всередину пилу та вологи - ІР20. Бра призначене для використання в мережі змінного струму з номінальною напругою 220 В.