Укр
Рус

Код товару: AR_3017760
Легка і компактна конструкція для простої і зручної роботи. Зручне захоплення для простого управління. Дві зрозумілі піктограми позначають два простих налаштування. У задній частині фена знаходиться анти-ковзаюча прорезинена поверхня для установки. Для кожної області застосування розроблені якісні спеціалізовані насадки.
| Тип | побутовий |
| Потужність | 1600 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна температура | 300 °C |
| Мінімальний повітряний потік | 240 л/хв |
| Максимальна температура | 500 °C |
| Максимальний повітряний потік | 450 л/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 145 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00