Укр
Рус

Код товару: AR_3017762
Будівельний фен BOSCH PT UniversalHeat 600 (0.603.2A6.120)
Термофен Bosch UniversalHeat 600 - це надійний інструмент для побутового застосування.
Може використовуватися для видалення лакофарбових покриттів, пайки і т. д.
Особливості:
Універсальність. Фен працює в трьох режимах температури і повітряного потоку.
Безпека. Прогумована поверхня фена дозволяє розташувати його під кутом 90 градусів, не побоюючись, що він зісковзне з робочого місця.
Робота у важкодоступних місцях. Модель оснащена знімним теплозахисним екраном з іконками блокування-розблокування, що забезпечує зручність при роботі у вузьких місцях.
Переваги:
- Ударостійкий пластиковий корпус;
- Потужність 1800 Вт для високої продуктивності;
- Можливість регулювання температури і повітряного потоку;
- Обгумована рукоятка забезпечує надійне захоплення Bosch UniversalHeat;
- Вентиляційні отвори на корпусі охолоджують двигун, оберігаючи його від перегріву.
| Тип | професійний |
| Потужність | 1800 Вт |
| Регулювання температури | ступінчаста |
| Країна виробник | Румунія |
| Вага | 0.53 кг |
| Мінімальна температура | 50 °C |
| Мінімальний повітряний потік | 200 л/хв |
| Максимальна температура | 600 °C |
| Максимальний повітряний потік | 500 л/хв |
| Регулювання повітряного потоку | 3 рівні |
| Функції | видалення лаку, видалення фарби, формування пластика, розморожування каналізаційних труб |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 423 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00