Укр
Рус

Код товару: AR_3017763
Фен промисловий електричний ЗЕНИТ ЗФ-2010 М — надійний інструмент для швидкого локального нагріву різних матеріалів при ремонтно-будівельних роботах (пайки та формування пластика, сушіння та продування поверхонь, при підрізанні руберойду, лінолеуму, настилі покрівельних матеріалів, знятті старої фарби та шпалер, лудінні, розжарюванні деревного вугілля, при місцевому розморожуванні, у тому числі металевих водопровідних труб, замків, сходинок.
Пістолетний тип з відкритою ручкою, в якому виконана модель ЗФ-2010 М, визнаний найбільш зручною для роботи в умовах обмеженого простору, за необхідності прогріву важкодоступних ділянок, коли компактність та маневреність моделі відіграє ключову роль.
Фен ЗЕНИТ ЗФ-2010 М має додаткові функції плавного регулювання температури і вибору режиму подачі повітря, що істотно розширює діапазон застосування інструмента та в цілому робить роботу простішою.
| Тип | побутовий |
| Потужність | 2000 Вт |
| Регулювання температури | ступінчаста |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.7 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Мінімальна температура | 380 °C |
| Мінімальний повітряний потік | 300 л/хв |
| Максимальна температура | 500 °C |
| Максимальний повітряний потік | 500 л/хв |
| Регулювання повітряного потоку | 2 рівні |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
701 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00