Укр
Рус

Код товару: AR_3017460
Призначений для вимірювання відстаней із застосуванням лазерного променя.
Переваги:
| Тип | лазерний |
| Клас лазера | 2 |
| Кількість променів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Автоматика відключення | 15 с |
| Вага | 0.1 кг |
| Видимість променя | 50 м |
| Джерело живлення | 2 x AAA (1.5В) |
| Клас захищеності приладу | IP 54 |
| Лазерний діод | 635 нм (< 1 мВт) |
| Розміри | 112 х 50 х 25 мм |
| Точність вимірювання | ±2 мм/м |
| Функції | вимірювання за теоремою Піфагора, підсвічування екрану, розрахунок площі, вимірювання об'єму, функція безперервного вимірювання |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 923 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00