Джерело безперебійного живлення WELL UPS 300W/500VA - фото 1
Джерело безперебійного живлення WELL UPS 300W/500VA - фото 2
Джерело безперебійного живлення WELL UPS 300W/500VA - фото 3
Джерело безперебійного живлення WELL UPS 300W/500VA
Код товару: TP_1689016
Характеристики
Бренд
Well
Активна вихідна потужність (номінальна)
300 Вт
300 - 450 Вт
Продавець
tehnopost
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-9%