Укр
Рус

Код товару: AR_3016890
Робоча голівка для гоління
Головка, що голить Braun Silk-Epil LS 5560 складається із сітки, пом'якшувальної смужки SoftStrip, захисної подушечки EasyGlide для легкого ковзання, тримера для довгого волосся. Всі ці елементи стануть гарантією максимально ефективного та дбайливого гоління.
Для пілінгу ваших ніжок
У комплектації Braun Silk-Epil LS 5560 передбачена насадка для пілінгу та розгладження шкіри, призначена для використання на шкірі ніг. Завдяки спеціальній подушечці (знімається, є запасна в комплекті), якою вона обладнана, шкіра очищається від ороговілих частинок, неабияк поліпшується її зовнішній вигляд. Ваші ніжки матимуть бездоганно гладкий вигляд, викликаючи захоплення навколишніх!
| Система для гоління | сіткова (вібраційна) |
| Спосіб гоління | сухе гоління |
| Кількість головок для бриття | 2 |
| Призначення | для жінок |
| Живлення | від акумулятора |
| Колір | фіолетовий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 330 г |
| Вага в упаковці | 450 г |
| Габарити | 12х7х3.5 см |
| Габарити упаковки | 22.2х5.7х15.5 см |
| Комплектація | насадка для пілінгу, зарядний пристрій, насадки для тримера |
| Леза | сталеві |
| Оснащення | тример |
| Особливості | автоперемикання напруги (100-240 В), вологе очищення |
| Час зарядки акумулятора | 60 хвилин |
| Час роботи від акумулятора | 40 хвилин |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 220 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00