Укр
Рус

Код товару: AR_3016898
У комплект входить приладдя:
| Система для гоління | роторна (обертальна) |
| Спосіб гоління | сухе гоління |
| Кількість головок для бриття | 3 |
| Призначення | для чоловіків |
| Живлення | від акумулятора, від мережі |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 158 г |
| Вага в упаковці | 400 г |
| Габарити | 16.8 x 5.6 x 6 см |
| Габарити упаковки | 18.6 х 11.4 х 7.5 см |
| Комплектація | щітка для очищення, захисний ковпачок |
| Леза | сталеві |
| Оснащення | можливість вологого чищення, індикатор зарядки, плаваюча головка |
| Особливості | автоперемикання напруги (100-240 В), індикація розряджання |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки акумулятора | 90 хвилин |
| Час роботи від акумулятора | 60 хвилин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 810 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00