Укр
Рус

Код товару: AR_3016587
об'єм - 0.8 л, 650 Вт, матеріал корпусу - нержавіюча сталь, пластик, бежевий
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 0.72 кг |
| Вага в упаковці | 0.98 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 183 x 144 x 149 мм |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 145 x 145 x 150 мм |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Додаткові характеристики | Автоматичне відключення, Cкладна ручка та основа для зберігання всередині чайника, Поворотна основа на 360 градусів, Індикатор роботи, Знімна кришка, Захист від кипіння без води |
| Захист | від перегріву, від включення без води |
| Колір | бежевий |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кришка | знімна |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь, пластик |
| Об'єм | 0.8 л |
| Обертання на 360° | є |
| Особливості | відсік для зберігання шнура |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Тип | дорожній |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
963 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00