Укр
Рус

Код товару: AR_3016373
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | автовідключення при знятті з підставки, від перегріву, від включення без води |
| Особливості | підтримка температури, подвійна стінка, дисплей, світловий індикатор, терморегулятор |
| Smart-управління | є |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | внутрішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.1 кг |
| Вага в упаковці | 1.4 кг |
| Встановлення температури нагрівання | 90°C, 100°C, 80°C, 40°C, 55°C |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.2 х 16.2 х 26.2 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 25 х 19.5 х 26.2 см |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Додаткові характеристики | контролер STRIX |
| Країна реєстрації бренду | КНР |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | є |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 178 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00