Укр
Рус

Код товару: AR_3016486
Елегантна ретро форма чайника Ariete 2869 з металевим оздобленням, хромованими деталями та м'якою ручкою для приємного користування.
Потужність 2000 Вт, ємність 1,7 л, прихований нагрівальний елемент, знімна основа повертається на 360 °, індикатором рівня води, подвійними стінками, фільтром, що знімається.
Vintage Kettle кип'ятить воду всього за кілька хвилин і може бути безпечно залишений на столі, оскільки має автоматичне відключення та захист від перегріву.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Колір | зелений |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.2 кг |
| Вага в упаковці | 1.5 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 31 х 22 х 22 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 24 х 24 х 28 см |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Додаткові характеристики | прогумована протиковзка основа |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кришка | знімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 846 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00