Укр
Рус

Код товару: AR_3016448
Індикатор чашки
Ця функція допомагає кип’ятити кількість води, потрібну для визначеної кількості чашок. А також економить споживання енергії та час.
Шкала наповнення
Ідеальна шкала наповнення, що знаходиться з обох боків. За допомогою такого розміщення завжди чітко розумієш, яка кількість води знаходиться в чайнику.
Зручність у користуванні завдяки кнопці відчинення кришки
Легке та плавне відкриття кришки за допомогою кнопки дуже зручне та захищає від контакту з паром. А також зручне очищення завдяки великому куту відчинення кришки.
Знімний фільтр
Фільтр виготовлений з нержавіючої сталі має функцію утримання найдрібніших частин накипу, що забезпечує чистоту води весь час.
Вимикач з підсвічуванням
Яскравий червоний вимикач завжди загорається, коли чайник починає працювати.
Зручне зберігання кабелю
Кабель можна зручно укласти всередину підставки, так що зовні залишиться тільки вилка. Підставка має неймовірну стійкість завдяки гумовим ніжкам.
Оптимальна форма носика
Завдяки зручному носику можна наливати воду без сплесків та розбризкування та зручно наповнювати чайник водою безпосередньо через носик.
Система захисту
Чайник має високий рівень захисту:
Bosch ̶ німецькі стандарти якості
Електрочайники Bosch розроблені професійними німецькими інженерами та відповідають стандартам. Пристрої мають високу систему захисту, зручні та прості у використанні, що ще раз підтверджує якість німецької техніки.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, автовідключення при знятті з підставки |
| Особливості | відсік для зберігання шнура, світловий індикатор |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.4 кг |
| Вага в упаковці | 1.7 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.6 х 23.2 х 15 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 28 х 32.2 х 22.3 см |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 839 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00