Укр
Рус

Код товару: AR_3016375
Легке та плавне відкриття кришки за допомогою кнопки дуже зручне та захищає від контакту з паром. А також зручне очищення завдяки великому куту відчинення кришки.
Фільтр виготовлений з нержавіючої сталі, має функцію утримання найдрібніших частин накипу, що забезпечує чистоту води весь час.
Ця функція допомагає економити споживання енергії та час, і кип'ятить кількість води, потрібну для визначеної кількості чашок.
Кабель можна зручно укласти всередину підставки, так що зовні залишиться тільки вилка. Підставка має неймовірну стійкість завдяки гумовим ніжкам.
Завдяки зручному носику можна наливати воду без сплесків та розбризкування, та зручно наповнювати чайник водою безпосередньо через носик.
Ідеальна шкала наповнення, за допомогою якої завжди чітко розумієш, яка кількість води знаходиться в чайнику.
Чайник на підставці з можливістю обертання на базі на 360°, для більш зручного використання.
Чайник має високий рівень захисту. По-перше, автоматичне відключення при закипанні, по-друге, захист від перегрівання і від увімкнення без води, та автоматичне відключення при знятті з бази. А також гумові ніжки, які забезпечують ідеальну стійкість приладу.
Електрочайники Bosch розроблені професійними німецькими інженерами та відповідають всім стандартам. Пристрої мають високу систему захисту, зручні та прості у використанні, що ще раз підтверджує якість німецької техніки.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, від включення без води |
| Особливості | відсік для зберігання шнура, світловий індикатор |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.4 кг |
| Вага в упаковці | 1.6 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.7 х 23.5 х 15 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 26.7 х 22.8 х 22 см |
| Довжина кабелю | 0.75 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 222 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00