Укр
Рус

Код товару: AR_3016451
Стильний побутовий електрочайник
Якщо ви досі впевнені, що проста та широко поширена побутова техніка не може бути стильною та красивою, просто купіть чайник DeLonghi KBL 2001 W Luminosa. Він вразить вас не тільки чудовими технічними характеристиками, але й ефектним оригінальним дизайном металевого корпусу. Чайник, який стане прикрасою сучасної кухні і, можливо, навіть стане її дизайнерським акцентом. Готуйте традиційні гарячі напої, одночасно насолоджуючись затишком у компанії сім'ї та друзів. Затишком, що подарував вам новий побутовий прилад від відомих європейських майстрів.
Особливості
Оптимальна потужність нагрівального елемента 2000 Вт забезпечує виключно високу швидкість кип'ятіння води. Сам чайник розміщується на поворотній підставі, що дозволяє вільно повертати його рукояткою в будь-який бік. Це може бути корисним в умовах нестачі вільного простору на кухні. Чайник має просту та ефективну систему безпеки з кількох рівнів. Крім того, є і додатковий захист від попадання накипу в чашку, у вигляді сітчастого фільтра. Він досить ефективно запобігає попаданню найдрібніших частинок накипу та випадкових сміток у готовий напій. Сам легко очищається під проточною водою.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.6 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, від включення без води, автовідключення при знятті з підставки |
| Особливості | відсік для зберігання шнура, світловий індикатор |
| Колір | кремовий |
| Країна виробник | Китай |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.4 кг |
| Вага в упаковці | 1.8 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 25 х 24 х 18 см |
| Довжина кабелю | 0.9 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кришка | знімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 053 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00