Укр
Рус

Код товару: AR_3016477
Тип - звичайний, об'єм - 1.7 л, 2200 Вт, матеріал корпусу - нержавіюча сталь, Фільтр від накипу - є, Кришка - знімна, чорний
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, від включення без води, автовідключення при знятті з підставки |
| Особливості | підтримка температури, звуковий сигнал, дисплей, терморегулятор |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1.5 кг |
| Вага в упаковці | 1.98 кг |
| Встановлення температури нагрівання | 85°C, 95°C, 90°C, 100°C, 80°C, 60°C, 40°C, 70°C, 50°C |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.5 х 25 х 21 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 30 х 26 х 24.5 см |
| Довжина кабелю | 0.9 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц, прогумована протиковзка основа |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кришка | знімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | є |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 041 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00