Укр
Рус

Код товару: AR_3016492
Електрочайник Rotex RKT07 Travel - це дуже вдала модель пристрою, призначеного для вам комфорт в дорожніх умовах. Він відмінно підходить для поїздок і відряджень, так як має малу вагу (780 м) і компактні розміри, що дозволяють взяти техніку з собою. При тому, що чайник практично по розмірах і масі дорівнює кип'ятильник, він набагато зручніше в побуті. Корпус обсягом 0.6 л зроблений з пластику. Матова прозора структура дозволить контролювати рівень води у відповідності зі шкалою. Пристрій оснащений світловим індикатором, який служить сигналом, який допомагає визначити, чи знаходиться чайник в стані вироблення тепла. Як тільки він закипить, індикатор відразу відключиться, тим самим даючи вам знак, що окріп вже можна застосовувати.
| Тип | дорожній |
| Об'єм | 0.6 л |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | світловий індикатор |
| Колір | зелений |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 0.78 |
| Вага в упаковці | 0.86 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 x 16 x 17 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 19.5 x 17.5 x 18.5 см |
| Довжина кабелю | 0.58 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кришка | незнімна |
| Фільтр від накипу | є |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
629 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00