Укр
Рус

Код товару: AR_3016417
Набридло чекати поки чайник закипить? Електричний чайник SEVERIN WK 3419 White потужністю 2200 Вт дуже швидко закип'ятить або підігріє велику кількість води для улюбленого напою Вашої сім'ї або колективу.
Його легше мити й очищати, як порівняти з чайником із відкритою спіраллю. Також така конструкція запобігає проникненню частинок накипу в окріп.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.7 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, автовідключення при знятті з підставки |
| Особливості | підсвічування корпусу, світловий індикатор |
| Колір | білий, нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 1 кг |
| Вага в упаковці | 1.2 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 х 22 х 16 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 21.5 х 18.3 х 23 см |
| Додаткові характеристики | блокування пари |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 626 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00