Укр
Рус

Код товару: AR_3016402
Електричний чайник SEVERIN WK 3494 White потужністю 2200 Вт дуже швидко закип'ятить або підігріє велику кількість води для улюбленого напою Вашої сім'ї або колективу. За один раз зробити 8 чашок чаю або кави для всієї родини, або великої компанії можливо завдяки місткому чайнику SEVERIN WK 3494 White об'ємом 1.5 літрів. Його легше мити і очищати в порівнянні з чайником з відкритою спіраллю. Також така конструкція запобігає проникненню частинок накипу в окріп.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву |
| Особливості | підтримка температури, підсвічування корпусу |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 0.85 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.5 х 21.5 х 16 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 513 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00