Укр
Рус

Код товару: AR_3016482
Електрочайник Severin WK 3647 - це практичний міні-чайник, який ідеально підходить для походів, готелів і подорожей завдяки своїм компактним розмірам і перемиканню напруги. Завдяки управлінню однією рукою та індикатору рівня води, розташованому спереду, чайник може експлуатуватися безпечно та зручно. Високоякісна конструкція з нержавіючої сталі забезпечує естетику, а використання матеріалів, що не містять 100% BPA, гарантує безпеку пристрою.
| Тип | звичайний |
| Об'єм | 0.5 л |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип нагрівального елемента | прихований (диск) |
| Захист | від перегріву, автовідключення при знятті з підставки |
| Особливості | відсік для зберігання шнура, світловий індикатор |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Індикатор рівня води | зовнішній |
| Автовідключення при закипанні води | є |
| Вага | 0.64 кг |
| Вага в упаковці | 0.86 кг |
| Встановлення температури нагрівання | немає |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 17.3 х 10.8 см |
| Габарити в упаковці (ВХШХГ) | 20 х 19 х 13.2 см |
| Довжина кабелю | 0.7 м |
| Додаткові характеристики | напруга/частота: 220 в/50 гц, захист від перепаду напруги |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Кришка | незнімна |
| Обертання на 360° | є |
| Фільтр від накипу | зйомний |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 438 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00