Укр
Рус

Код товару: AR_3016194
Настільний електричний гриль ARDESTO GHP-1BL перетворить будь-яку кухню на справжню зону барбекю. Завдяки потужності 1 500 Вт і можливості регулювання температури від 60 °C до 240 °C можна легко приготувати соковиті стейки, овочі чи рибу без олії чи масла. Протипригарна поверхня з ребристою ділянкою забезпечить апетитну скоринку, а знімний термостат дає змогу точно контролювати рівень нагрівання. Гриль безпроблемний щодо догляду, зокрема нагрівальну поверхню можна мити під проточною водою. Запорукою безпечності пристрою є система захисту від перегрівання, також конструкцією передбачено зручні руків’я для перенесення та нековзкі ніжки для надійної фіксації на поверхні.
| Тип управління | механічний |
| Розміщення | настільний |
| Потужність | 1500 Вт |
| Поверхня | ребриста, плоска |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | так |
| Вага | 1.9 кг |
| Колір | чорний |
| Комплектація | електричний гриль |
| Особливості | знімні пластини, захист від перегріву, регульована температура |
| Розміри | 51 х 28 х 14 см |
| Температурні режими | 60 °С - 240 °С |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 106 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00