Укр
Рус

Код товару: AR_3016190
Новий підхід до домашньої кулінарії
Випробуйте абсолютно нові способи приготування оригінальних страв, купивши гриль Braun MultiGrill 7 CG 7040. Цей компактний портативний прилад дозволить вам випробувати нестандартні кулінарні рішення, готуючи в домашніх умовах так, як на справжнісінькому «вуличному» грилі. Смак і аромат подібних частування зовсім неможливо повторити за допомогою звичайної кухонної плити або духовки високого класу. Класична побутова техніка, розроблена фахівцями Braun для вашого комфорту.
Технічні характеристики та функціонал
Прилад працює на максимальній потужності 2000 Вт і здатний обсмажувати продукти різними способами. Доступні 3 режими приготування для двох термостатів при температурі від 60 ° C до 230 ° C. Ви можете розкрити дві пластини, щоб збільшити доступну робочу площу або готувати на кожній різні страви одночасно. Крім того, притиснувши верхню пластину до нижньої, дуже зручно створювати гарячі бутерброди, причому навіть із нерівномірною обсмажуванням. Температура регулюється поворотними перемикачами. Робочі параметри відображаються на рідкокристалічному дисплеї.
Комплектація
Гриль поставляється з двома пластинами – плоскою та ребристою. Перша оптимально підходить для обсмажування овочів, а друга спеціально створена для обсмажування м'яса та риби гриль. Хоча остаточний вибір залишається за кухарем і загалом прилад є максимально універсальним. Незалежно від вибору способу приготування ви отримуєте можливість створювати делікатеси практично без використання жиру. Жир і вся рідина, що утворюється в процесі приготування, потрапляють до висувного піддону, звідки можуть бути акуратно видалені.
| Тип управління | механічний |
| Розміщення | настільний |
| Потужність | 2000 Вт |
| Поверхня | ребриста, плоска |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | так |
| Вага | 5.3 кг |
| Довжина решітки-гриль | 23 см |
| Колір | сріблястий |
| Комплектація | знімні пластини, електричний гриль |
| Особливості | регульований термостат, ребриста поверхня, пластини можна мити в посудомийній машині, мобільний додаток, індикатор включення і температури, одночасне нагрівання верхньої і нижньої частин, нековзні ніжки |
| Піддон для збору соку/рефлектор | так |
| Розміри | 36.5 х 31.5 х 17.3 см |
| Температурні режими | плавне регулювання, до 230 °С |
| Ширина решітки-гриль | 29 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 540 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00