Укр
Рус

Код товару: AR_3016182
Електрогриль Gorenje KR1800SDP
Гриль від компанії GORENJE потужністю 1800 Вт не займає багато місця на кухні і підходить для приготування різних страв. Прилад оснащений антипригарними пластинами, завдяки чому страви не пригорять.
Збереження натурального смаку. Готуйте смачні і корисні страви на грилі. Мінімальний час приготування, інтенсивний і рівномірний розподіл тепла, прямий контакт з верхньої та нижньої гриль-пластинами зберігають поживну цінність і соковитість інгредієнтів, які готуються.
Gorenje - відомий у всьому світі виробник побутової техніки, величезне підприємство в республіці Словенія, з більш ніж 50 річною історією. Підприємство входить до числа найбільших виробників побутової техніки в Європі.
Купуючи техніку Gorenje споживач може бути впевнений у високому рівні екологічності, якості, функціональності і оптимального використання ресурсів. Компанія заслужено вважається інноватором і новатором в області дизайну і технологій. Інженери і дизайнери компанії прагнуть до досягнення поєднання high tech і high touch.
| Тип управління | механічний |
| Розміщення | настільний |
| Потужність | 1800 Вт |
| Поверхня | ребриста, плоска |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | так |
| Вага | 4 кг |
| Довжина решітки-гриль | 22 см |
| Колір | чорний |
| Особливості | ручка, що не нагрівається, індикатор роботи |
| Розміри | 13.5х37.5х31.5 см |
| Температурні режими | 4 |
| Ширина решітки-гриль | 29 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 032 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00