Укр
Рус

Код товару: AR_3016181
Електрогриль TEFAL GC 2050 (GC2050)
Складаний мангал, який не тільки швидко готує невеликі порції страв, але і займе мало місця тоді, коли ви його не використовуєте. Регулювання температури, завдяки якій ви приготуєте м'ясо при високій температурі, рибу при меншій, і овочі при найнижчій.
Особливості TEFAL GC 2050: можливість відведення жиру в контейнер, що полегшує підтримку гриля в чистоті. Має антипригарну оболонку диска, що гарантує максимальну ефективність і гігієну. Також має неслизьку основу для більшої безпеки використання. Чи не нагрівається держатель, завдяки чому при торканні до нього в процесі роботи не існує небезпеки опіків. Можливість демонтажу плити, завдяки чому її можна ретельно вимити після використання барбекю.
Додатково: два рівня роботи: двосторонній м'ясний гриль, стандартний електричний гриль. Регульований термостат. Можна мити в посудомийній машині. Можна зберігати у вертикальному положенні. Індикатор роботи. Потужність: 1600Вт.
| Тип управління | механічний |
| Розміщення | настільний |
| Потужність | 1600 Вт |
| Поверхня | ребриста |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | так |
| Вага | 3.24 кг |
| Довжина решітки-гриль | 22 см |
| Колір | чорний + нержавіюча сталь |
| Комплектація | електричний гриль |
| Особливості | ручка, що не нагрівається, індикатор роботи |
| Температурні режими | 3 |
| Ширина решітки-гриль | 30 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 636 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00