Укр
Рус

Код товару: AR_3016197
2 в 1
Щоб поєднання електрогриля з пристроєм для приготування паніні було зручним, дизайнери створили велику ручку. Завдяки їй легко стискати паніні та смажити м’ясо й овочі для різноманітних страв.
Для сім'ї та друзів
У цього гриля робоча поверхня 29 x 26 см, яка ідеально підходить для приготування 4-6 порцій.
3 режими приготування
Щоб у вас завжди виходили бездоганно смачні страви, обирайте один із трьох режимів приготування, які спеціально створені в цьому грилі: 1 – овочі; 2 – сендвічі та паніні; 3 – риба та м’ясо.
Миттєве нагрівання, швидке приготування
Завдяки потужності 2000 Вт гриль швидко нагрівається, щоб ви із задоволенням готували смачні страви. Хрусткий паніні з різноманітними начинками, овочі, риба чи стейки ― все це ви зможете легко готувати, коли забажаєте.
Легкий догляд
Часте використання означає часте миття. Розробники створили особливо стійке покриття антипригарних пластин, щоб доглядати за ними вам було легко та швидко.
Мінімум місця
На кухні цінний кожний сантиметр, адже весь посуд і пристрої тут мають своє місце для зберігання. Розміри електропристроїв мають неабияке значення. Завдяки можливості вертикального зберігання та компактним розмірам цей гриль займе мінімум місця на будь якій кухні.
Піддон, який можна мити в посудомийній машині
Знімний піддон для жиру можна мити в посудомийній машині, що забезпечує додаткову зручність.
| Тип управління | механічний |
| Розміщення | настільний |
| Потужність | 2000 Вт |
| Поверхня | ребриста |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття | так |
| Вага | 3.9 кг |
| Довжина решітки-гриль | 26 см |
| Колір | сріблястий з чорним |
| Комплектація | електричний гриль |
| Особливості | регульований термостат, індикатор роботи, термостат, піддон для жиру |
| Піддон для збору соку/рефлектор | так |
| Розміри | 13,2 x 36,6 x 33,7 мм |
| Температурні режими | 3 |
| Ширина решітки-гриль | 29 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 321 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00