Укр
Рус

Код товару: AR_3017836
Ronix 4101 - це лобзик із сильним двигуном, який може прорізати метал і сталь. Він має загальну потужність 550 Вт і діапазон напруги 220-240 В. Цей двигун має частотний діапазон від 50 до 60 Гц зі швидкістю без навантаження 3000 об/хв. Максимальна продуктивність пили цього лобзика варіюється залежно від того, чи виготовлений він з дерева або сталі. Ronix 4101 може різати метал при 0° для 6 мм і дерево при 0° для 65 мм. Цей лобзик на 2 кг легший, ніж будь-який інший лобзик, здатний виконувати проєкти без втоми і з мінімальним виснаженням. Є механізм різання скоса на три положення і адаптація до різних робочих частин; тим не менш, існує 6-позиційна орбітальна дія для поліпшення управління різом і швидкості. Ще однією характеристикою цього гаджета є 6-позиційне швидкісне колесо, що дає змогу цьому лобзику функціонувати в ідеальній дії під час різання проєктів із різних матеріалів.
| Тип | побутовий |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Глибина пропила в деревині | 65 мм |
| Живлення | мережа |
| Додатково | регулювання числа обертів, прогумована ручка |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Глибина пропила в металах | 6 мм |
| Кількість режимів маятникового ходу | 3 |
| Кут нахилу лобзика (опорної платформи) | 30°, 45°, 0°, 15° |
| Напруга | 220 В |
| Тип рукоятки | пістолетна |
| Частота ходу пильного полотна | 3000 об/хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 809 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00