Укр
Рус

Код товару: AR_3017833
| Електронна система регулювання частоти ходів штока дозволяє вибрати оптимальну швидкість розпилу для різних видів матеріалів. Регулятор маятникового ходу пиляльного полотна дозволяє прискорити процес розпилу м’якої деревини і пластику. |
| Лазерний покажчик лінії розпилу допомагає зробити точний прямолінійний різ. Швидкозатискний фіксатор пиляльного полотна (пилкотримач) гарантує його швидку заміну і робить виконання робіт точним і безпечним. |
Комплектація
| Тип | побутовий |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Глибина пропила в деревині | 110 мм |
| Живлення | мережа |
| Додатково | маятниковий хід, регулювання числа обертів, захисний щиток, під'єднання пилососа для роботи без пилу, прогумована ручка, блокування кнопки включення |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.6 кг |
| Глибина пропила в металах | 10 мм |
| Кількість режимів маятникового ходу | 3 |
| Кут нахилу лобзика (опорної платформи) | 0° - 45° |
| Напруга | 220-240 В |
| Тип рукоятки | скоба |
| Частота ходу пильного полотна | 0 - 3000 об/хв |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 881 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00