Укр
Рус

Код товару: AR_3017835
Електричний лобзик TJS-950 L дозволяє різати пиломатеріали, будівельні і меблеві плити на основі деревини (ДСП, ЦСП тощо), листи і фасонний профіль зі сталі, кольорових металів, пластмаси та інших матеріалів (окрім азбестовмісних). Завдяки невеликим габаритам і вазі виріб досить мобільний.
У пластиковий корпус лобзика вмонтований колекторний двигун потужністю 950 В. Виріб оснащений 4-х ступеневою системою регулювання маятникового ходу для прискорення процесу розпилу м’якої деревини і пластику, а також напрямним роликом для здійснення чистового або швидкісного розпилу.
Регулятор-обмежувач частоти ходів штока дозволяє вибрати оптимальну швидкість розпилу для різних видів матеріалів.
Лазерний покажчик лінії розпилу допомагає зробити точний прямолінійний різ.
Затискач пиляльного полотна (пилкотримач) гарантує його швидку заміну і робить виконання робіт точним і безпечним.
Базова опора має пластикову накладку, яка полегшує рух по поверхні, та направляючу пластикову вставку для робочої зони.
| Тип | побутовий |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Глибина пропила в деревині | 150 мм |
| Живлення | мережа |
| Додатково | регулювання числа обертів, захисний щиток, під'єднання пилососа для роботи без пилу, лінійка |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.1 кг |
| Глибина пропила в металах | 8 мм |
| Кількість режимів маятникового ходу | 3 |
| Кут нахилу лобзика (опорної платформи) | 0° - 45° |
| Напруга | 220-240 В |
| Рівень потужності звуку | 110 дБ |
| Тип рукоятки | скоба |
| Частота ходу пильного полотна | 0 - 3000 об/хв |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 142 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00