Укр
Рус

Код товару: AR_3017834
Лобзик електричний ЗПЛ-950 МР Профи призначений для різання пиломатеріалів, будівельних і меблевих плит на основі деревини (ДСП, ЦСП тощо), листів і фасонного профілю з різних за щільністю матеріалів: сталі, пластмаси, кольорових металів та ін.
Модель демонструє високу продуктивність в роботі завдяки потужному електродвигуну. Триступенева система регулювання маятникового ходу дозволяє здійснювати акуратний швидкісний пропил.
Наявність базової опори (підошви) дає можливість встановлювати регульований кут нахилу пиляльного полотна у вертикальній площині, що дозволяє виконувати «косий» розпил торців листового матеріалу. Для цього підошва має гвинти фіксації положення з закладеним кроком 15°.
В якості змінного інструменті в пилкотримач виробу можуть надійно встановлюватися такі пиляльні полотна, як великий рідкий зуб, середній частий зуб, середній частий зворотній зуб, дрібний частий зуб, середній рівнобічний зуб.
Основні технічні параметри
Однофазний колекторний двигун потужністю 950 Вт розрахований на напругу мережі 220 В ±10%, частоту 50 Гц.
Регулятор-обмежувач частоти ходів штоку дозволяє здійснювати регулювання в діапазоні від 0 до 3000 об/хв. Ріжучий вузол моделі ЗПЛ-950 МР Профи спроектований під максимальну глибину пропилу у деревині до 110 мм, у сталі – до 10 мм.
Маневрена, високопродуктивна та зручна в експлуатації модель вагою 2,0/2,3 кг
Ключові переваги
| Тип | професійний |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Глибина пропила в деревині | 110 мм |
| Живлення | мережа |
| Додатково | маятниковий хід, регулювання числа обертів, захисний щиток, блокування кнопки включення |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Глибина пропила в металах | 10 мм |
| Кількість режимів маятникового ходу | 3 |
| Кут нахилу лобзика (опорної платформи) | 0° - 45° |
| Напруга | 220-240 В |
| Тип рукоятки | скоба |
| Частота ходу пильного полотна | 0 - 3000 об/хв |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 079 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00