Укр
Рус

Код товару: AR_3017831
споживана потужність - 980 Вт, частота ходу пильного полотна - 0 - 3000 об/хв, глибина пропила в деревині - 80 мм, кут нахилу лобзика (опорної платформи) - 0° - 45°, живлення - мережа, вага - 1.8 кг
| Тип | побутовий |
| Споживана потужність | 980 Вт |
| Глибина пропила в деревині | 80 мм |
| Живлення | мережа |
| Додатково | під'єднання пилососа для роботи без пилу |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Глибина пропила в металах | 6 мм |
| Кут нахилу лобзика (опорної платформи) | 0° - 45° |
| Напруга | 220 В |
| Тип рукоятки | скоба |
| Частота ходу пильного полотна | 0 - 3000 об/хв |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 179 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00