Електрорубанок Tekhmann TP-110/1400 S (851221) - фото 1
Електрорубанок Tekhmann TP-110/1400 S (851221)
Код товару: AR_3017843
Про товар
Виріб обладнаний надійним двигуном потужністю 1400 Вт, який дозволяє розвивати частоту обертання барабана до 15000 об/хв.
Ріжучий ніж рубанка забезпечує максимальну ширину стругання в один прохід до 110 мм, максимальну глибину стругання в один прохід до 3,5 мм і вибірку («чверті», «фальця») по торцю в діапазоні 0-15,5 мм. Рівень чистоти обробки поверхні обирається регулюванням глибини стругання. Ширина вибірки може контролюватися спеціальною упорною лінійкою з комплекту виробу, яка встановлюється на передній частині опорної основи та фіксується затискними смушковими гвинтами.
Особливості
  • Захист від випадкового включення
  • Можливість стаціонарного використання
  • Тонкі леза з двосторонньою заточкою
Комплектація
  • Рубанок електричний TP-110/1400 S
  • Бічний паралельний упор
  • Обмежувач глибини стругання вибірки («чверті», «фальця»)
  • Мішок для збору тирси (варіантна комплектація)
  • Ключ гайковий
  • Інструкція з експлуатації
  • Гарантійний талон
  • Додаток № 1 (Перелік сервісних центрів)
  • Пакувальна коробка
Типпобутовий
Споживана потужність1400 Вт
Ширина обробки110 мм
Глибина обробки3.5 мм