Укр
Рус

Код товару: AR_3017843
Рубанок ручний електричний Tekhmann TP-110/1400 S призначений для стругання пиломатеріалів із деревини різних порід, а також для зняття фасок і здійснення вибірки («фальця», «чверті») по торцю при виконанні столярних робіт під час виготовлення дерев’яних конструкцій.
Виріб обладнаний надійним двигуном потужністю 1400 Вт, який дозволяє розвивати частоту обертання барабана до 15000 об/хв.
Ріжучий ніж рубанка забезпечує максимальну ширину стругання в один прохід до 110 мм, максимальну глибину стругання в один прохід до 3,5 мм і вибірку («чверті», «фальця») по торцю в діапазоні 0-15,5 мм. Рівень чистоти обробки поверхні обирається регулюванням глибини стругання. Ширина вибірки може контролюватися спеціальною упорною лінійкою з комплекту виробу, яка встановлюється на передній частині опорної основи та фіксується затискними смушковими гвинтами.
Модель передбачає можливість встановлення на опорну платформу для роботи стаціонарно у перевернутому стані.
Особливості
Комплектація
| Тип | побутовий |
| Число оборотів холостого ходу | 15000 об/хв |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Ширина обробки | 110 мм |
| Глибина обробки | 3.5 мм |
| Додаткові функції | під'єднання мішка-пилозбірника, установка глибини стругання, обмежувач |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 122 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00