Укр
Рус

Код товару: AR_3017841
Рубанок електричний TP-82/1050 S призначений для стругання пиломатеріалів з деревини різних порід з можливістю регулювання глибини стругання до 3 мм, а також для зняття фасок і здійснення вибірки («фальцю», «чверті») по торцю, глибиною до 15 мм при виконанні столярних робіт, під час виготовлення різноманітних дерев’яних конструкцій, в тому числі для будівництва і ремонтних робіт у побутових умовах.
Для роботи рубанком стаціонарно в перевернутому стані передбачено встановлення на опорну платформу. Стругання здійснюється сталевим барабаном з тонкими лезами, які створюють коротку стружку відповідно встановленої глибини різу.
Для виводу тирси в корпусі виробу передбачений спеціальний двобічний тракт з адаптерами, які дозволяють збирати її у під’єднаний мішок (контейнер). Є можливість зміни напрямку виводу тирси вправо / вліво.
| Тип | професійний |
| Число оборотів холостого ходу | 13000 об/хв |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Ширина обробки | 82 мм |
| Глибина обробки | 3 мм |
| Додаткові функції | під'єднання мішка-пилозбірника, установка глибини стругання, кнопка блокування вимикача, обмежувач |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.5 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Рівень потужності звуку | 110 дБ |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 025 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00