Електрорубанок Tekhmann TP-82/1050 S (850985) - фото 1
Електрорубанок Tekhmann TP-82/1050 S (850985)
Код товару: AR_3017841
Про товар
Рубанок електричний TP-82/1050 S призначений для стругання пиломатеріалів з деревини різних порід з можливістю регулювання глибини стругання до 3 мм, а також для зняття фасок і здійснення вибірки («фальцю», «чверті») по торцю, глибиною до 15 мм при виконанні столярних робіт, під час виготовлення різноманітних дерев’яних конструкцій, в тому числі для будівництва і ремонтних робіт у побутових умовах.
Особливості
  • Прогумований морозостійкий кабель довжиною 3 метри
  • Двобічне пиловідведення
  • Стенд для стаціонарного використання
  • Тонкі леза с двобічним заточенням
  • *Виробник залишає за собою право на внесення змін в комплектацію виробу
Комплектація
  • Рубанок електричний TP-82/1050 S
  • Боковий лінійний упор
  • Обмежувач глибини стругання вибірки (чверті, «фальцю»)
  • Мішок для збору тирси (варіантна комплектація)
  • Ключ гайковий
  • Інструкція з експлуатації
  • Гарантійний талон
  • Додаток № 1 (Перелік сервісних центрів)
  • Пакувальна коробка
Типпрофесійний
Число оборотів холостого ходу13000 об/хв
Споживана потужність1050 Вт
Ширина обробки82 мм
Глибина обробки3 мм