Укр
Рус

Код товару: AR_3017842
Рубанок ручний електричний ЗЕНІТ ЗР-110/1300 профі призначений для стругання пиломатеріалів з деревини різних порід, а також для зняття фасок та здійснення вибірки («фальця», «чверті») торців при виконанні столярних робіт під час виготовлення дерев'яних конструкцій. Модель передбачає можливість встановлення на опорну платформу для роботи стаціонарно в перевернутому стані. Конструкція має зручний ергономічний дизайн та надійне якісне складання внутрішніх робочих вузлів. Основні технічні характеристики. Виріб обладнаний надійним двигуном потужністю 1300 Вт, що дозволяє розвивати частоту обертання барабана до 16000 об/хв. Ріжучий ніж рубанка забезпечує максимальну ширину стругання в один прохід до 110 мм, максимальну глибину стругання в один прохід до 3.5 мм і вибірку (чверть, "фальця") по торцю в діапазоні 0-14 мм. Рівень чистоти обробки поверхні вибирається регулюванням глибини стругання.
Особливості моделі:
| Тип | побутовий |
| Число оборотів холостого ходу | 16000 об/хв |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Ширина обробки | 110 мм |
| Глибина обробки | 3.5 мм |
| Додаткові функції | під'єднання мішка-пилозбірника, обмежувач |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.7 кг |
| Регульована товщина стружки | 0 - 14 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 762 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00